דף הבית » אודותינו
 

אודותינו

 

פלדמן תעשיות מתכת בע"מ (אלום אלכס לשעבר)הוקמה בשנת 2007 ומנהלת ומבצעת פרויקטים רחבי היקף עבור חברות מהבולטות במשק הישראלי, בכל רחבי הארץ. החברה מתמחה בביצוע עבודות מורכבות באלומיניום ובזכוכית ומייצרת דלתות, חלונות, מעקות ומחיצות זכוכית בכל צורה ובכל גודל, בהתאמה מושלמת לאופי הפרויקט ולהיקפו.

צוותי החברה מורכבים מאנשי מקצוע מוסמכים מהטובים בתחום, וכל צוות אחראי על ניהול הפרויקט שבתחומו ועל ביצועו בצורה מקצועית ויסודית.

 פנים בבניין טקסס אינסטרומנט
                  פנים בבניין טקסס אינסטרומנט
פנים בניין UMI ת"א
                          פנים בניין UMI, תל אביב 

פיתוח ויישום פטנטים
החברה אחראית לפיתוח ולמימוש פטנטים ייחודיים בתחומי האלומיניום והזכוכית, אותם יישמה בהצלחה לצורך מתן פתרונות מקוריים במספר גדול של פרויקטים ברחבי הארץ.

ייעוץ
מקצועיותה הרבה של החברה עומדת לשירותכם, והצוות ישמח לייעץ בכל נושא בתחום, ללא כל התחייבות. ליצירת קשר

איכות ובקרת איכות
החברה פועלת על פי סטנדרטים בינלאומיים, תוך עמידה בלוחות זמנים ותוך הקפדה על ביצועו המדויק של כל פרויקט על פי תוכנית העבודה, לשביעות רצונו של הלקוח. במטרה לשמר את איכות העבודה, לחברה צוות מיוחד המבצע את עבודות הפיקוח ואת בקרת האיכות.


לקוחות ועבודות

קהל הלקוחות של פלדמן תעשיות מתכת בע"מ כולל בין השאר קבלנים וקבלני גמר, מעצבים, אדריכלים, מפעלי תעשייה ובעלי משרדים, ואת עבודותיה ניתן לראות במיזמים רבים וגדולים ברחבי הארץ, דוגמת: משרדי הנהלת באדג'ט, משרדי דור כימיכלים בחיפה, הנהלת בנק הפועלים, מרכז דוידוף בבית החולים בילינסון, מועדון הכושר שייפ, משרדי חברת WSPM, טקסס אינסטרומנטס ועוד.

צפה בעבודות החברה


 עבודת גמר  בבנק הפועלים
                        עבודת גמר בבנק הפועלים